Zakwaterowanie

W samej miejscowości Marilleva 1400 znajduje się słynny ośrodek narciarski o tej samej nazwie oferujący zakwaterowanie w:

  • Hotel Marilelva 1400
  • Residence Marilleva 1400
  • Residence Artuik
  • Residence Sole Alto

Wszystkie obiekty położone są bezpośrednio przy wyciągach i trasach narciarskich co znacznie ułatwia komunikację i jest poprosty świetnym udogodnieniem.
Rezydencje składają się z apartamentów o zróżnicowanej wielkości, wyposażonych w kuchnię, łazienkę. Większość apartamentów posiada balkon lub taras.
Dodatkową atrakcją jest karta klubowa ( zazwyczaj już w cenie zakwaterowania ) oferująca wstęp na basen, saunę, fitness i inne wieczorne i nocne atrakcje.
W ośrodku znajduje się bankomat, bary, restauracje, dyskoteka, mały sklepik, butik, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, szkoła narciarska, lekarz i wiele innych możliwości, które ułatwiają i umilają pobyt zimowy. Życie w Marilleva 1400 jest dużo tańsze niż w Madonna di Campiglio, a jeździ się po tych samych trasach narciarskich za dużo mniejszy budżet wakacyjny, dlatego ośrodek ten jest w 100% obłożony i rezerwację należy dokonywać najpóźniej we wrześniu. Lecz pewne jest to, iż nie sama cena decyduje o tak wielkim zainteresowaniu ośrodkiem. Dla spóźnialskich proponujemy zakwaterowanie w Marilleva 900 oraz w Mezzana, które również oferują zakres usług na bardzo przyzwoitym poziomie. Generalnie oprócz dostępności kwater ( co czyni to miejsce ekskluzywnym i pełnym ludzi ) byli rezydenci tego miejsce nie maja mu nic do zarzucenia, i jest ono godne polecenia.